Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná ezt a szöveget...

Lefordítaná ezt a szöveget nekem valaki angolra?

Figyelt kérdés
A síelés olyan mint a nyelvtanulás: minél korábban kezdjük, annál könnyebben tudjuk megtanulni. Télen sok hó esett a Mátrában így mi is többször elmentünk síelni. Bár a gyerekek azt mondták, a pálya nem olyan jó, mint a környező országokban,a férjem nagyon meg volt elégedve. A felvonónál soha nem kellett sokáig sorban állnunk. Sajnos azokra nem gondoltak, akik mint én, nem tudnak síelni. Szívesen beültem volna valahová egy teára, de ez nem volt lehetséges, ezért sétálgattam, és néztem a többeket.
2011. júl. 17. 16:57
 1/6 anonim válasza:
Hihi, ezt az origós nyelvvizsgára felkészítő könyvből szedted:), abban pedig benne van ennek a megoldása is:), talán 2 verzió is van rá!
2011. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Skiing is like learning a language, the sooner we started it, the easier we can learn it. There was a lot of snow in Matra last winter. So we went to skiing several times. Although the children said that the field is not as good as in the countries sorrounding, my husband was very pleased it. At the elevator We hadn’t to wait in a queue for long. Unfortunately those people who are like me, and can’t skiing, weren’t thought by organizer. I would have felt like sitting for a tea in somewhere / I wouldn’t have said no to a hot cup of tea in somewhere/, but it was no possible so I ambulated and looked the others.
2011. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsánat

Went skiing* nem /went to/

2011. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. júl. 17. 20:06
 5/6 Sz.Gina99 ***** válasza:

Ha valamit fordítani akarsz: [link]


The skiing is like learning a language: the earlier we start, the easier we can learn. In winter, much snow fell in the Matra mountains so we went several times to ski. Although the children were told the track is not as good as the neighboring countries, my husband was very satisfied. The elevator never had to queue for a long time. Unfortunately we did not think those who are like me, can not ski. Gladly have sat somewhere with a cup of tea, but it was not possible, so I walked and watched the others.

2011. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
The snow is good.
2011. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!