Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kellene írnom...

Fogalmazást kellene írnom "Egy átlagos napnak indult. " címmel. Szerintetek mi lehet alkalmas téma erre? :/

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek..semmi ötletem nincs :/

2012. okt. 23. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogalmazás címéből arra következtetek, hogy egy olyan napodról kell írnod, amelyről először, reggel mondjuk, azt hitted, nem fog történni semmi különös, de később a dolgok megváltoztak.

Például aznap apukádnak, vagy anyukádnak nem kellett dolgoznia menni, neked is iskolai szünet volt, így programot csinálhattatok.

Jő idő volt, elmentetek például a budakeszi vadasparkba, sok állatot láttál, felmásztál a kicsit rozoga kilátóba, körülnéztél, szép volt a kilátás.

Nagyon jól érezted magad.

Kicsit elfáradtatok, ezért hazafelé jövet beültetek egy moziba és megnéztetek egy olyan filmet, amit már régen szerettél volna látni.

Délután pedig kaptál egy finom pizzát.

Valami ilyesmire gondoltam, biztosan tudsz hozzátenni valamit Te is, ami eszedbe jut még.

Jó ötleteket kívánok, és jó munkát!

2012. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyooon köszönööm ^^ egy pár dolgot még hozzáteszek és kész is lesz..még egyszer köszönöm :)
2012. okt. 24. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen, én is úgy gondoltam, hogy csak egy kis lökés kell a kezdéshez, utána már beindul a fantáziád és hozzáteszed a saját élményeidet, vagy elképzeléseidet.

Jó tanulást kívánok !

2012. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!