Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell megoldani ezeket...

Hogyan kell megoldani ezeket a másodfokú egyenleteket?

Figyelt kérdés

1. √2x-1+√2x+1=4

2.√2-√1/2-x=√1/2-x

3.x+y^2=7

x*y^=12 ez egyenletrendszer


valaki segítsen ha az eredményt mondja meg nekem az is jó :))



2012. nov. 13. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezzel semmire sem megyek :S
2012. nov. 13. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsö háromnak mutatja a megoldását a fenti link, de a negyedikkel valami miatt nem bír el.
2012. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem mert csak úgy számolja ki hogy csak a kettest teszi gyök alá pedig az egész és így teljesen mást ad ki
2012. nov. 13. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem értek a matekhoz, ezt az oldalt a hétvégén mentettem el. Gondoltam, talán ez jó a megoldáshoz, azért tettem be a linket. De ha nem, akkor bocs, én tényleg nem értek hozzá, hogy ez mire jó. Annyit azért láttam, hogy a Solitionál jobboldalt van egy link:"Step by step solutio"

Oda viszont be kell jelentkezni, amit én nem tettem meg, így nem tudom, hogy mit mutat lépésröl lépésre. Talán valaki matekos egyszerübben is meg tudja oldani. Mégegyszer sorry.

2012. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jól van azért köszönöm :)
2012. nov. 13. 16:31
 7/8 anonim válasza:
tyuuuu.xd hat ezt besz*ptad,itt nem találsz választ a kérdésedre ;s
2012. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm az értelmes válaszod -.- , azért egy próbát megér
2012. nov. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!