Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol paraghrap vagy hasonló...

Angol paraghrap vagy hasonló - ez alatt mit érthetett a tanár, hogy mit kell írni a dolozatban?

Figyelt kérdés

Azt mondta h paraghraph about web browser or computer.

Ez valami fogalmazás vagy mi lehet?


2012. dec. 13. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a paragraph szó bekezdést jelent.


más szóval: Írj egy bekezdést a webböngészőkről vagy a számítógépről!


jellemzői: általában 10 mondat, annál semmivel sem több. van 1 tételmondat, mely sejtetőlegesen utal a témára, pl: The extensive use of computers has its own advantages and disadvantages. (ez tökéletes tételmondatnak, hiszen megmondod, miről fogsz írni, de nem lövöd le a "poént."

fontos, hogy FORMÁLIS (hivatalos) nyelvet használj, ne rövidíts és használj ún. transition words-öket (on one hand, when it comes to, according to, in addition, stb.)


remélem segítettem.! :)

2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen :)


Koszonom szepen

2012. dec. 13. 16:55
 3/5 A kérdező kommentje:

esetleg tudnal meg valmit kibogozni nekem :)


rewrite a sentenses modul vagy modal verb.

2012. dec. 13. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez azt hiszem a should,can,may stb használata lessz.
2012. dec. 13. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
az modal verb. :) = módbeli segédige. és igen, az a can, could, should, ought to, have to, stb. nem tudom melyikeket vettétek eddig, nézd át őket, nem nehéz anyag. :)
2012. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!