Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segít valaki lefordítani angolra?

Segít valaki lefordítani angolra?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném ha valaki ezt lefordítaná nekem angolra! délután óta bajlódok vele, de sajnos nem vagyok jó angolból.


"Kedves Niki,

Tudom hogy nehéz lehet neked, hogy sokan ellenzik a kapcsolatot. Az 5 év korkülönbség nem sok, csak ilyen fiatalon még adódhatnak gondok a kapcsolatban a kor miatt. A szüleidet próbáld meggyőzni, hogy rendes fiú, mutasd be nekik, hogy lássák ők is, hogy nem kell félteniük tőle. Azonban bármit is mondanak, fogadj szót nekik. Csak jót akarnak. Találkozz a fiúval szabadidődben, de úgy hogy semmi rovására ne menjen. A szüleid hátha idővel beletörődnek, és elfogadják a kapcsolatot. Tanulás legyen az első, és ha jól teljesítesz, akkor biztosan ők is pozitívabban állnak hozzá. Ne keseredj el! Sok sikert!"



2013. jan. 2. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"Dear Niki,

I know it's hard for you, that many people are against the relationship. The 5-year age difference is not much, but still so young there may be problems in the relationship because of the age. The parents try to convince you that ordinary boy to show them that they can see that it does not need félteniük. But whatever you say, take their word. Just want to do good. Meet the boy free time, but I do not go to any expense. Over time to see if your parents put up with and accept the connection. Learning for the first, and if I by completing, then surely they will have a more positive attitude. Do not be disappointed! Good luck! "

2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez google fordítós?
2013. jan. 2. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Lefordítottam. Az előző hozzászóló szerintem google volt...


A helyesírást már nem volt kedvem átnézni, másold be word-be, és kijavítja.


Dear Niki,


I'm sure you are going through hard times because many people disapprove your relationship with your friend. The 5-year age difference in itself is not a big deal, however at your (young) age a relationship like this may bring about several problems. I think you should try to convince your parents, that he is a good person, who can be trusted that he would treat you well, and behave like a gentleman.

Whatever they may say to you should always obey that, because they only seek what is good for you. You may see your friend in your free time but make sure you don't neglect your duties and responsibilyties.

If you behave like this, you respect and obey your parents they may as well change their minds or at least their attitude concerning your relationship.

Your primary task is to study well. If you 'perform' well I1m sure they will regard your friend more positively. Just keep it up, and good luck to everything!

2013. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, az! de nem rossz.....
2013. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mással csináltatod mega házidat, nem csoda, hogy nem vagy jó angolos. Így nem is leszel ...


OMG! És még van olyan, aki megcsinálja helyetted. Szégyenteljes mindkettő.

2013. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!