Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig? Egy...

Légy jó mindhalálig? Egy kérdésre nem tudom a választ: Miért rémül meg Misi amikor egy kirakat előtt meglátja Doroghy Bellát és Török Jánost?

Figyelt kérdés

...vagy ez csak nekem nem jön le? ja és mielőtt azzal jönne valaki hogy nem olvastam el..DE,ELOLVASTAM,CSUPÁN NEM TUDOM.

előre is köszi a válaszokat!



2013. jan. 3. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert titokban szerelmes Bellába, és tudja hogy Török János egy hatalmas link, és sosem gondolta volna hogy ezek ketten összejönnek.

Rondán fogalmazva kb ezért.

2013. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez a jelenet azelőtt volt mielőtt ellopták a lutriját, vagy utána? Mert ha utána, akkor lehet hogy épp rájött, hogy azok ketten elszöknek, és Töröknél van a pénze.

Ne haragudj, nem emlékszem pontosan, azért remélem segítettem valamit.

2013. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utána. és köszi :)
2013. jan. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!