Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol tételt kell írnom, a...

Angol tételt kell írnom, a jövőbeli terveimről, mit írjak ha nincs tervem?

Figyelt kérdés

a tétel címe: My plans for the future

nincsenek terveim a jövőre nézve és nem igazán tudom, hogy mit írjak, adnátok néhány ötletet??

amúgy 8.-os vagyok és az alapvizsgához kell majd



2013. febr. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Talalj ki valamit, mit tudom en szakacs vagy elektromernok akarsz lenni ket huskyval es egy nagcsocsu novel. Senkit nen erdekel, hogy mit irsz, csak helyes legyen es valesztekos..
2013. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kössz. és lány vagyok!!! nem kell nagy csöcsű nő!!
2013. febr. 25. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehetne a jövőbeli terved, hogy elvégzed az általános iskolát; jelentkezel ebbe és abba a középiskolába/gimnáziumba; pl. leírhatod, hogy mit szeretnél csinálni nyáron, nyaralás/találkozni a barátaiddal, akármi ami eszedbe jut. Esetleg kitalálhatnál valami munkát is amit szívesen csinálnál, hol szeretnél majd lakni, milyen házat akarsz, hány gyereket. Ha nem tudod, csak hazudozz össze-vissza, az ilyen tételeknél nem számít, hogy igaz-e amit leírsz.
2013. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az "elképzeléseidről" írj
2013. febr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyanokat írhatsz, h pl

szeretnél majd családot

2013. febr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami "elképzelése" mindenkinek szokott lenni
2013. febr. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!