Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SÜRGŐS! Már próbáltam, de nem...

SÜRGŐS! Már próbáltam, de nem megy! Van egyáltalán megoldása?

Figyelt kérdés

Rajzolj egy 4x4-es négyzetet és satírozd be a jobb alsó sarkát! Ez egy saktábla lesz. Az a feladat, hogy lóugrásban haladva bele kell írni a számokst 1-től 15-ig.


Segítsetek légyszi! Már két lapot teleírtam, de nem jött ki!


A válaszokat előre is köszi!


2013. márc. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még a szöveget is hibásan írtad le. Így ahogy van, el sem tudom képzelni, hogyan lesz ebből sakktábla.
2013. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én is csak hallás után tudtam leírni a feladatot, könyvből diktálták! De végül is nem az a lényeg, hogy sakktábla vagy sem, hanem az hogy 16 mező van, ebből egy be van satírozva, és így 15 számot kell beírni lóugrásban haladva...
2013. márc. 20. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Csináld meg a 16 négyzetből álló nagynégyzetet, és írd be a számokat az alábbiak szerint:

Felső sor: 6, 9, 2, 13; Alatta lévő sor: 1, 12, 5, 8; Harmadik sor: 10, 7, 14, 3; Negyedik sor: 15, 4, 11;


Jobb alsó besraffozva. Ellenőrizd

2013. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!