Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki segítene nekem lefordítani...

Ki segítene nekem lefordítani 3 mondatot magyarról-angolra?

Figyelt kérdés

Phelps minden idők legsikeresebb olimpikonja. 8 futamából hetet világcsúccsal nyert meg.

194 centis testmagasságához aránytalanul nagy, kétméteres fesztáv társul.

Bokáiban dupla ízülettel született,ami az jelenti,hogy annyira vissza tudja hajlítani a lábfejét,hogy az túlmegy az egyenesen,több mint kétszáz fokban.

Cipőmérete európai számozás szerint 49,5-es.


2013. ápr. 1. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magad. Nem kell összetett mondatot írni. Próbáld meg minél egyszerűbben!<-- ez a te érdeked.
2013. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Phelps is the most successful Olympians ever.He won 7 world record from 8 race.

194 inches height is disproportionately large so he has 2 meters wingspan.

He has double joints is his ankle,which means that he can bend it back his feet, that it goes beyond the line, more than two hundred degrees.

His shoe shizes:49.5-inch.(Europian)


Akkor legalább abban segítsetek,ez így jó lesz?

2013. ápr. 1. 16:03
 3/5 doni1201 ***** válasza:

He won 7 out of his 8 Olympic races with world record.

He is 194 cm tall and has a disproportionately large 2m-long span. He has double joints in his ankle,which means that he can bend back his feet, so that it goes beyond straight, more than two hundred degrees.

His shoe size is 49.5 according to the European numbering system.


a centiméter és az inch (hüvelyk) nem ugyanaz

2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doni1201 ***** válasza:
amúgy nem volt rossz, amit írtál :)
2013. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. ápr. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!