Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hadilábon állok angolból. My...

Hadilábon állok angolból. My favorite sport 8-10 mondatos kis szöveg kellene?

Figyelt kérdés
Kis szöveg angolból,My favorite sport...MINDEGY mlyen sport legyen az

2013. ápr. 7. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

There are a lot of different sports that people like to play. Every body must have favorite sports to enjoy.

My favorite sport is soccer for many reasons.

First of all, soccer is considered to be the most famous global sport because you don't need any equipment to play it. The only thing that you need is a ball.

Also, it is the most interesting sport not just playing it, but even watching it.

Actually, I like to watch this sport instead of playing it because it requires a lot of efforts.

As modern life is becoming more busy, people do not have enough time to play sports.

Playing sports brings a healthy life and fitness.

You will be more active and healthier.

It increases your resistance.

In your leisure time you can play sports with your friends or your relatives.

Furthermore, there are some sports which you can play easily such as table tennis, tennis or football.

With children, sports are not only for entertainment but they are also guides for them because they learn a lot of skills

2013. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát pedig ez nem nehéz...
2013. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól van drága..neked könnyű nekem pedig nehéz...én 3 nyelvet tanulok az iskolában...Ukrán,anygol,orosz
2013. ápr. 23. 15:54
 4/6 A kérdező kommentje:

04-08 01:43

Köszönöm a segitséget :) 5 kaptam :)

2013. ápr. 23. 15:55
 5/6 anonim válasza:
Értem, drágám. Ha leírják neked, akkor szerinted mennyit fogsz ebből tanulni? Én meg 10 nyelvet tanulok és mindig leírják a válaszokat... semmit nem tudok, de fura :( lepontozást köszi ;)
2013. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hány éves vagy drágám :D
2013. máj. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!