Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német fogalmazás! Tudnátok...

Német fogalmazás! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hali!

Keddre német 120 szavas fogalmazást kell arról beadnom, hogy mi lesz 20 év múlva (Mein Leben in 20 Jahren.)

Ezen belül, hogy hol szeretnék élni (Budapest), mi lenne a hobbim (Focizás, motorozás, filmezés), család/gyerekek (női élettárs) és a munkám (gépész/mérnők/).



Na szóval ezek a kérdéseket kellene fogalmazásba vetni németül minimum 120 szóban.

Fogalmazásból sose voltam túl jó, ezért itt kérek segítséget.

Ha valami még kellene a fogalmazáshoz azt akkor írjátok meg.

Előre is köszönöm a segítséget!


14/F



2013. máj. 19. 17:06
 1/4 anonim válasza:

ha leírod magyarul.. én szívesen segítek.

8 éve tanulók német iskolában. De azért nem garantálom hogy hibátlan lesz. :D

2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

najó össze dobtam egy mesét :D de tényleg nem hibátlan de szerintem meg fog dicsérni a tanár :)

In 20 Jahren werde ich in Budapest leben ,weil ich diese Stadt sehr liebe. Meine Hobby wird wahrscheinlich Fußball spielen oder Fernsehen mit Freunden . Ich möchte einen süßen Frau die mir immer Kuchen kocht und liebt.Ich werde keinen Kindern haben aber vielleicht wird dass noch anders sein. Ich werde Mechanicer Engineer sein,weil ich mit das viel Geld verdiene. In jeden morgen werde ich mit meinen luxus Auto arbeiten gehen. Ich werde einen schönen Herr sein und jeder Frau wollte mich haben. Meine Famlilie und ich werden in einen schönen großen Haus leben wo ein Schwimmbad befindet. Ja und ich habe fasst vergessen ich werde noch ein großen schönen Motor haben. Damit ich jeder meine Traum erfülle muss ich viel lernen.

2013. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mire már szinte félig leírtam a történetet magyarul megérkezett a 2. válasz! Köszönöm szépen nektek mivel mindenki segített elég hamar :) Csak én voltam a válasz terén egy kicsit lassú:)

Mentek a zöld kezek!!

2013. máj. 19. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

In 20 Jahren werde ich in Budapest leben, weil ich diese Stadt sehr liebe. Meine Hobbys werden wahrscheinlich Fußballspielen oder Fern sehen mit Freunden. Ich möchte eine süße Frau, die mir immer Kuchen backt und mich liebt. Ich werde keine Kinder haben, aber vielleicht kommt das noch auch. Ich werde technischer Ingenieur sein, weil ich damit viel Geld verdienen kann. Am jeden Morgen werde ich mit meinem Luxusauto auf Arbeit fahren. Ich werde ein schöner Mann sein und jede Frau wird mich haben wollen. Meine Famlilie und ich werden in einem schönen großen Haus mit Schwimmbad wohnen. Ja und ich habe fasst vergessen, ich werde noch ein großes, schönes Motorrad haben. Damit ich jede meine Träume erfüllen kann, muss ich viel lernen.

----------------------

A dícséretet most hagyjuk...:)

2013. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!