Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Bemutatkozó levél, gimi első...

Bemutatkozó levél, gimi első osztályára. Help?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves xy Tanár úr/nő!

Engem Xnek hívnak. Ljublanában születtem 1567 november 55.-én. Most Honoluluban lakunk az anyukámmal, a fater pedig NewYorkban / velünk él ő is. Van egy hugom, aki 405 éves, és egy bátyám, aki 6748 éves. Szeretek űrutazni és bankot rabolni. Van egy pandám és három vombatom. Anya Honoluluban dolgozik, mint polgármester, apa pedig elnök. Én a 65. általános iskolából jöttem ide, mert.... ( jókat hallottam, jó fejek a tanárok, stb)

szóval mesélj magadról, család, merre laksz, mi akarsz lenni, mi érdekel, kedvenc/nemkedvenc tantárgy, mit vársz a sulitól, félsz e vagy sem, ismersz-e valakit meg ilyenek3t is lehet :)

2013. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!