Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Letudná nekem valaki fordítani...

Letudná nekem valaki fordítani ezt a rövid szöveget németre?

Figyelt kérdés

Sajnálom, de hétvégén nem tudok elmenni a buliba. A szüleim dolgoznak és nekem kell vigyáznom a (beteg) testvéremre. Ő influenzás, köhög és fáj a torka. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok menni, de azért jó szórakozást kívánok neked (,érezd jól magad!). Megígérem, hogy jövőhéten meglátogatlak!


Ezer hála ha segít valaki nekem ebben !!!


2013. szept. 8. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Entschuldigung, aber ich kann nicht am Wochenende zur Party gehen. Meine Eltern arbeiten und ich muss auf meinen kranken Bruder aufpassen. Er hat eine Grippe, hustet und er hat Halsschmerzen. Es tut mir leid, dass ich nicht gehen kann, aber ich wünsche dir viel Spaß. Ich verspreche, dass ich dich nächste Woche besuche.
2013. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget !! :)))
2013. szept. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!