Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 7. osztalyos konnyu mertan...

7. osztalyos konnyu mertan feladat kovetkezik. Aki helyesen megoldja, reszletes megoldassal esmagyaraztattal azt felpontozom 100%ra! Mi a megoldasa? A feladat leirasa lentebb.

Figyelt kérdés
igy hangzik a feladat: Az MNP derekszogu haromszogben az M szog merteke=90 fok, a P szog merteke = 60 fok, MQ meroleges Np-re, Q (NP) eleme. Ha MQ=8 cm, akkor mennyi MN es PQ?

2013. okt. 6. 15:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 6/20-ban meg azt írja, hogy "ekezeteket szinte soha nem szoktam rakni"


Össze-vissza beszél.

2013. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szinte soha nem szoktam ekezetet rakni, mert billentyuzetemen nem mukodnek a magyar karakterek? Ebben mi az osszevisszasag?
2013. okt. 10. 16:58
 23/26 anonim ***** válasza:

A #6-ban, 16:50-kor azt írod: ekezeteket szinte soha nem szoktam rakni


Vagy két és fél órával később, a #11-ben, 19:11-kor pedig azt írod: billentyuztemen nem mukodnek a magyar karakterek


Mi az, hogy nem működnek a magyar karakterek? És ha így is van, miért nem ezt írtad egyből? Utólagos magyarázkodás.

2013. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Edes istenem! Azert nem irok ekezeteket, mert nem mukodnek a billentyuzetemen a magyar karakterek! Mit nm lehet ezt erteni? Olyan rossz kovetkezteseket vonsz le, amik teljesen logikatlanok es szanalmasak.
2013. okt. 10. 19:00
 25/26 anonim ***** válasza:

Soha ne offolj!

Csak a kérdésre válaszolj, tartózkodj az olyan megjegyzésektől, amelyek nem a kérdésre vonatkoznak.


Többek között ezek ennek az oldalnak a szabályai.


Természetesen én is egyetértek azzal, hogy mindenki figyeljen oda, hogyan ír.

Gondolok itt a kis kezdőbetűvel kezdődő mondatokra.


De az ékezetek hiányáról nem a kérdező tehet, mint ahogy többször is írta.

Miért kell kiforgatni a szavait?

Kiír egy kérdést, amire értelmes válaszokat vár, ti pedig nekiestek. Jó, ő is hibázott abban, hogy lehülyézte a válaszolót, és elküldte facebookozni, bár nem tudhatta, hogy nem diákkal van dolga.

De úgy látom, ez kölcsönös, kaptatok és adtatok egymásnak.


De miért kell bántani ismeretlenül akárkit is?

Ha ő azt írja, hogy tanárnő, akkor fogadjuk el, hogy tanárnő.

Én inkább nektek mondanám, hogy egy kicsit elszégyellhetnétek magatokat.

2013. okt. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A #19-es hozzászólásomban kifejeztem békülési szándékomat. A választ is leírtam a téma kérdésére. Erre nem válaszolt tanárnő.


Van valami a #25. hozzászólásban, szó, ami szó!


-KA-

2013. okt. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!