Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszu beszelgetes vegen a no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu beszelgetes vegen a no megmondja a ferfinek, hogy szereti. A ferfi vegighallgatja . Mond o is par dolgot, de keveset. Hozzateszi ez egy "csuszos helyzet". Mit jelent ez? Mit akart mondani a ferfi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy kinevetné?
2013. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lényegtelen mit akar ez az adott férfi. Ez egy unintelligens bunkó:D

Szerintem a nő lépjen.Elegánsan.

2013. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Mond o is par dolgot, de keveset." Ezt a keveset te hallottad, te tudhatod leginkább. Természetesen mondhatunk olyan ökörségeket, hogy elélvezett, mindent összespriccelt és fél, hogy elcsuszik rajta.
2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előzők ugyanezt a kérdést olvasták? Tök értelmetlen válaszok születtek.


szerintem annyit jelent, hogy ő nem szeret téged, és nyilván kínos volt neki ez a beszélgetés.

2013. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem azt mondta, hogy "húzós helyzet"? Több értelme lenne...

Persze lehet ez egy olyan nyelvjárás, amit én nem beszélek.

2013. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Foleg ha tapasztalt szemelyek adjak. Tudom van a ferfiaknak kulonos nyelvezetuk,es en nem ertek meg egyes kifejezest,annak ellenere ,hogy elgondolkozok .De kerlek mit jelent a "huzos helyzet" egy ferfi gondolkozasaban?
2013. jan. 27. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy számára nehéz, és nem akarodzik neki.
2013. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokszor ket felnott ember ugy viselkedik ,mint a gyerekek.Vannak komoly helyzetek az eletben ,amit nem kell szegyelni es meg kell beszelni. Ha valamit konkretan tudunk ,azt meg kell mondjuk,ha kerdeznek,meg ha fajdalmas .Majdnem 1 eve vagyok abban a helyzetben,hogy nem tudok tovabblepni az eletben,mert nem kaptam meg a valaszt es ugy keresek valaszokat ,ahogy lehet.En mindeg jobban ertekelem azt az embert ,aki kifejezi a valosagot ,mintsem kerulje utana az embert,mert nem nott fel annyira ,hogy kifejezze erzeseit.Nem sertunk meg senkit azzal,ha megmondjuk teljesen azt ,ami a valosag es utana meg tudjuk tartani a baratsagot.Rosszabb dolog az ,ha parasztosan,nagykepuen beszel ket ember egymashoz,vagy elkeruli egyik a masikat.
2013. jan. 27. 13:13
 9/9 anonim válasza:
A "csúszós helyzet" azt jelenti, hogy számára az adott helyzet vagy nehéz, vagy pedig nagyon kétséges kimenetelű, de főleg az utóbbi!! Azért lehet neki kétséges kimenetelű a helyzet, mert mondjuk van egy felesége akivel kihűlőben van a kapcsolata de még nem rögtön szeretne tőle elválni, de főleg(!!!) nagyon nem szeretné neki megmondani hogy Őt Ő Te veled -- mint új barátnőjével(!) -- csalja meg, és épp ezért nagyon nem szeretné hogy veled mint új barátnőjével a felesége előtt lebukjon.Ui. ebben az esetben a felesége mondaná meg neki, hogy megcsalás miatt váljanak el egymástól... .. !!!
ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!