Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam, hogy a cukros...

Olvastam, hogy a cukros üdítőktől le kell mondani a sikeres fogyókúra érdekében. De mi a helyzet a light verziókkal?

Figyelt kérdés

Kóla és energiaital érdekelne, hogy azok cukormentes fajtái maradhatnak-e az étrendemben, pl ebédhez light cola társulhat-e.

Tudom, hogy nem túl egészséges a sok édesítőszer, de azok nem hizlalnak, ugye?

Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 18. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem jó neked egy kis szép tiszta víz? Többet érsz vele, a kólával meg mosd a wc-t másra nem jó!
2012. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
light nem jó. cukormenteset keress :) utóíze keserű sz*r de ha nem tudsz vizet inni mindig (mint én) akkor ez van :)
2012. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szép alak és az egészség összefügg, ezért fontos az, hogy ne a kalóriákat meg egyebeket számold fölöslegesen, hanem azt nézd, miből készülnek az ételeid, mennyi káros anyagot fogyasztasz el. Ha egészségtelen dolgokat eszel, akkor nem leszel csinos, ráadásul felhalmozódnak a szervezetedben, és ettől betegségek is kialakulhatnak. A kóláknál nem a cukor, hanem a mesterséges színezékek, ízfokozók és egyéb műanyagok, na meg a szénsav az, ami miatt mérgezed vele magadat, ezek pedig a cukormentes változatban is ugyanúgy ott vanak. Sőt ha azt vesszük, a cukormentes még rosszabb, hiszen abban a cukor is színtiszta műanyag édesítőszer. Keress rá, vagy kérdezd meg dietetikus szakembertől, hogy milyen nyomelemekre van szüksége az emberi szervezetnek és ezek milyen ételekben találhatóak meg, és ez alapján táplálkozz!
2012. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!