Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudnátok feltölteni egy...

Nem tudnátok feltölteni egy beadandót a hátrányos helyzetű csoportokról?

Figyelt kérdés

Ne a google-bol , jó lenne ha valakinek a gépén pihenne egy ilyen beadandó és megosztaná velem.

A témák:

 HÁTRÁNYOS HELYZETŰ CSOPORTOK ÉS JELLEMZŐIK

 A HÁTRÁNY ÉS ELŐNY VISZONYA, TÁRGYI TARTAMA

 NŐK ÉS A MUNKAERŐPIAC

 IDŐSEK…

 FOGYATÉKOSOK, ROKKANTAK

 FIATALOK, GYEREKEK…

 ROMÁK, KISEBBSÉGEK

 45+ -OSOK…

 FIATALOK, FIATAL FELNŐTTEK

 És amit még Önök úgy gondolnak beleférhet a keretek közé



2013. dec. 29. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kaját ne rágjam meg helyetted?
2013. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És az nekünk miért jó, hogy a mi munkánkra kapsz ötöst?

Legalább egy kávéra hívj meg.

Egyáltalán hová kell? Van egy rakat egyetemi beadandóm hasonló témában, de ha középiskolás vagy, nagyjából az első bekezdésnél rájönnének, hogy nem Te írtad.

2013. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Főiskolára kéne.

4 kv-ra is meghívlak ne viccelj.

Tudom , hogy eléggé önzetlen cselekedetre kérem az embereket, semmi jó nem származik belőle csak hogy segítesz.

Sajno melóval csak 24ikén álltunk le és 27ikén már nyomtuk. Ma nézegettem az emaileket és teljesen kiment a fejemből.

Persze nem ugyanazt adnám be átmásolnál meg összefésülném vannak nekem is anyagok mert sajnos nem 1-2 oldalas kéne.

Ha tudnál nekem küldeni azt nagyon megköszönném az email címem : kamufifa@hotmail.com

Cserébe ha komárom -esztergom megyébe kell bármit megnézned a földhivatalba eltudom neked intézni. Illetve ha bármi dolgod van Járási hivatalokban , vagy kormányhivatalba és nem tudod hol kell intézni csak írsz nekem egy emailt és én körbe kérdezek neked. Életed végéig. :)

2013. dec. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!