Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy téglalap 2 oldala 11cm és...

Egy téglalap 2 oldala 11cm és 13cm. Egybevágó derékszögű 3szögeket vágunk le a sarkaiból, úgy h = oldalú 8szög maradjon. Hány % a 8szög a téglalap területének?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

BORZALMAS ahogy ezt a szöveget kiírtad. Ilyenre nem szoktunk válaszolni. Most adok egy ötletet:

[link]

Ebből megértesz valamit?

2014. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pitagoraszi számhármas. Kijött a százalék is, azt hiszem, h jó lett. Viszont magyarázatot nem tudok hozzá írni. 8(amúgy bocsi,h így írtam ki csak gyorsan írtam a telómról)
2014. jan. 4. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:

"azt hiszem, h jó lett"

Itt ellenőrizheted:

[link]

2014. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) jó lett:)
2014. jan. 4. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt az utóbbi linket telefonon láttad? Tudtál rendesen "kattintani" a négyzetekre? Rendesen jöttek sorban a lépések (ábra, számolás)

Én ugyanis megcsinálom, de nem tudom, ki mit lát belőle, ezért kérnék tájékoztatást.

2014. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Átjöttem már gépre:)
2014. jan. 4. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép, de hogyan jött ki a Pithagoraszi számhármas?
2014. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 -nek!

Ha neked ez gondot okoz, nézd meg újra a linket. A számolást kiegészítettem a kedvedért.

2014. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!