Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan fejleszthetném koncentr...

Hogyan fejleszthetném koncentrációm? (tanulás)

Figyelt kérdés
Igyekszek figyelni, de sem órákon, sem otthon nem vagyok képes a tanulásra összpontosítani. Tudnátok tippeket adni, hogyan tudnék csak a tanulásra figyelni?
2014. jan. 8. 19:32
 1/1 anonim válasza:

Én hetedikes vagyok és én úgy szoktam tanulni,hogy

-egy kicsit(10 percet) ráhangolódok:(zongorázok vagy kimegyek ha jó idő van de kinek mi a kikapcsolódás)

-aztán mindent kikapcsolok magam körül(értem itt telefon,gép,mp4)

-Végig gondolom hogy mi a házi és felállítom a sorrendet hogy mihez lenne kedvem legelőször tanulni,és megállapítom,hogy mennyi idő kell a tanulnivalókra

Nekem ez bevállik,csak én nem szeretek este tanulni hanem inkábbb 3-mikor meddig szerintem ez is sokat jelent,hogy minél frissebb legyen az agy. :)

2014. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!