Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jól fordítottam le ezeket az...

Jól fordítottam le ezeket az angol mondatokat?

Figyelt kérdés

One girl spends so long on her mobile phone in her room that her parents have to text her to speak to her. Another child disappears into his room as soon as he gets home from school and plays on his PlaySatation until bedtime.

Egy lány sokat van a telefonján a szobájában, míg a szülők beszélgetnének vele. Egy másik gyerek eltűnik a szobájába, amint hazaér az iskolából, és játszik a PlaySatation-én lefekvésig.

A segítségeket előre is köszönööm! :))



2014. jan. 5. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az elsőt úgy fordítanám, hogy Egy lány olyan sok időt tölt el a telefonján a szobájában, hogy a szüleinek sms-t kell neki írniuk, ha beszélni akarnak vele. De egyébként nem rossz!
2014. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!