Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fontos. Lefordítaná valaki...

Fontos. Lefordítaná valaki németre?

Figyelt kérdés
Hétköznaponként nem reggelizek itthon hanem az iskolában. Hétköznap reggelente nincs időm itthon reggelizni. Általában péksüteményeket eszek vagy szendvicseket. Hétvégente szeretek sokáig aludni így nem a szüleimmel reggelizek mert ők már hamarabb esznek. Hétköznap ebédelni itthon szoktam egyedül mert későn érek haza a suliból. Hétvégén együtt eszünk a családdal.
2014. jan. 23. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

An Wochentagen frühstücke ich zu Hause und nicht in der Schule. An Wochentagen habe ich keine Zeit zu Hause

zu frühstücken. Meistens esse ich eine Scheibe Brot oder Brötchen. Am Wochenende mag ich lange schlafen. Ich frühstücke nicht mit meinen Eltern, weil sie früher essen. An Wochentagen esse zu Hause allein Mittag, weil ich spaet von der Schule nach Hause komme.

Am Wochenende esse ich zusammen mit meiner Familie-

2014. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Itt a válaszom!Az utolsó előtti mondattal kapcsolatban kicsit bizonytalan vagyok (a német nemigazán használja a "szoktam" szót,inkább másképp fogalmaz,il. körülírja).De a többi 100%-ig jó!


Ich frühstücke Wochentags nicht zu Hause,sondern in der Schule.Ich habe keine Zeit am Wochentag,zu Hause zu frühstücken.Ich esse allgemeine Backwaren oder Sandwiches.

Ich mag wochenendes lange schlafen,so frühstücke nicht mit meinen Eltern,weil sie schon bald essen.Ich pflege am Wochentag zu Hause allein mittagzuessen,weil ich nach Hause von der Schule spät komme.Wir essen zusammen am Wochenende mit der Familie.

2014. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Am Wochenende esse ich in der Gesellschaft meiner Familie-
2014. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!