Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mondanátok olyan fizetős...

Mondanátok olyan fizetős szakot és iskolát hozzá (főiskola/egyetem), ami diplomát ad és totál büfészak, 0 tanulással elvégezhető?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semmit ne kelljen olvasni/tanulni

meg ne legyen vizsga

2014. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem h nagyon könnyű, ha bejársz órákra szinte meg is van kb. a 2esed mert akkora büfészak... :)


Szóval, légyszí segítsetek..

2014. febr. 10. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
tesi, kommunikáció, filozófia
2014. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kommunikáció ilyen ?
2014. febr. 10. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha csak a papír kell, jó az neked. Gondolom valam más munkájoz kell ugye? Ahol kérnek egy diplomát de mindegy milyen.
2014. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a lényeg, hogy diploma legyen. Nagyon fontos, hogy szinte IQból menjen a történet, ne igazán kelljen leülni tanulni.


Tehát ez ilyen akkor biztosan ? A BKF-re gondoltam egyébként.

2014. febr. 10. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
A pesti egyetemek nehezebbek. Nézz valami vidékit, ahol van levelező képzés. Főleg, ha vidéki ia vagy.
2014. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
??
2014. febr. 11. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a "magyar mint idegen nyelv" szakot ajánlanám. Nem értelmetlen szak, de alapvetően külföldieknek találták ki, hogy otthon magyart taníthassanak.
2014. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!