Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csütörtökre kellene ez a töri...

Csütörtökre kellene ez a töri házi, kép lenn! Egy kisebb esszét kellene írni a 20 és 21es feladatra, (válaszolni a két kérdésre a lap szélén, és azt megfogalmazni) de nem tudom hogy mit írjak? Mert nem igazán értem a régi nyelvezetű szövegeket!

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsetek, jegyre megy!


[link]


2009. dec. 8. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz a szövegben? Ez nem túl nehéz? koncentrálj a kérdésekre szedd össze a válaszokat és fogalmazd meg saját szavaiddal. pl

Vármegyei választások jellemzői: cigányzenekarok kíséretként a jelölteket verseltek, mulatoztak minden nemes szavazata számított, külön udvarokban szavaztak, akkor is voltak köpönyegforgatók stb...

2009. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, nem tudom béna vagyok hozzá, és nem a lustaság beszél belőlem!

Nagyon megköszönném ha segítenél megírni!

Nagyon sokat segítenél várom válaszod!

2009. dec. 8. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan régi szöveg,amit nem lehet megérteni egy mai embernek.De ha ezt nem érted,akkor olvass el egy Jókai vagy Mikszáth regényt,amiben a választásokról írnak.Akkor megtudod válaszolni a kérdéseket is.
2009. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek, de ha én írom meg nem a te gondolataid.

Nem baj ha nem tudsz fogalmazni hasonló stílusban gondold végig a kérdéseket olvasd el többször a szöveget írd le amit nem értesz. kérdezz és küld el privát. a serrykukaccirtomail.hu címre és segítek kijavítani.

Nem azért nem segítek mert nem tudok vagy akarok, vagyis nem írom meg helyetted, csak nincs időm. Én is egy faladaton dolgozom miközben ide be-be nézek:)

2009. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, utolsó, köszönöm a felajánlásod, élek a lehetőséggel, este küldök emailt,köszi!
2009. dec. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!