Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ennek az egyenletnek a megoldása?

Ennek az egyenletnek a megoldása?

Figyelt kérdés

[link]


746-os feladat


Nekem egy harmadfokú egyenlett jött ki de lehet h elrontottam valamit :) a válaszokat elöre is köszi



2014. febr. 19. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy legalább két dolgot elrontottál. Az egyik, hogy elforgatva raktad be a képet, a másik, amitől harmadfokú lett. Ez egy bemelegítő példa a nevezetes azonosságok gyakorlására, alakítsd szorzattá a nevezőket.
2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elfordítva van a kép...
2014. febr. 19. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Akartad mondani köszönöd.


Tudom, hogy tudod, azért szóltam érte, hogy máskor ha segítséget kérsz, akkor tiszteld meg a segítőket azzal, hogy legalább rendesen rakod be a képet, ne nekünk kelljen már mindenfelé tekergetnünk a nyakunkat. Csak úgy látszik, nem esett le a tantusz.

2014. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Íme:


[link]


(Szívesen.)

2014. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy egy másik:

[link]

2014. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!