Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitene valaki fogalmazast irni?

Segitene valaki fogalmazast irni?

Figyelt kérdés
Fogalmazast kell irnom ezzel a cimmel ''Az en hazam...'' viszont otletem sincs,hogy mit irjak bele es a tanar sem mondott semmit!! Nem tudok mit irni, valaki segitene egy kicsit? :/// Nagyon megkoszonnnem!!

2014. ápr. 5. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

írhatsz mondjuk a hazai olimpiai sikerekről.. kiragadhatsz egy kimondott sportot, írhatsz magáról az olimpiáról egy kicsit, a sportról hoyg te miért szereted, az olimpiát miért szereted, konkrét hazai sikerek, csúcsok, stb.

Szerintem az úszás jó téma lehet.. mindenki tud úszni, szeret is, jól is jön, kiváló magyar úszók vannak és magyarok által felállított csúcsok is. ;)

2014. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Írhatsz a szűkebb környezetedről is

2014. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Az én házam" vagy "az én hazám"?
2014. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!