Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki ennek az...

Segítene valaki ennek az angol szövegnek az értelmezésében?

Figyelt kérdés

Nem vagyok duduk angolból, de ezt tényleg nem tudom értelmezni. Értem minden szavát, de nem áll össze a dolog. hmm. :


"Five studies were conducted. Studies 1-3 developed and validated a measure of trait empathic anger. Study 4 validated a measure of state empathic anger, and tested whether participants' empathic anger has an effect on their likelihood to engage in helping and punishing behaviors. State empathic anger had direct, positive effects on both helping and punishing behaviors, and trait empathic anger had mediated effects (via state empathic anger) on both behaviors. Study 5 tested whether participants' empathic anger has an effect on the amount of time they would volunteer to engage in helping and punishing behaviors. State empathic anger had direct, positive effects on helping behavior, and trait empathic anger had mediated effects (via state empathic anger) on helping behavior. Implications for future empathy and prosocial behavior research are discussed."


2014. máj. 18. 06:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!