Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen szorgalmikat csináljak...

Milyen szorgalmikat csináljak emberek? :C

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4.1-re állok kémiából. 7.-es vagyok és az atomoknál járunk. Mondanátok pár ötletet, hogy milyen szorgalmikat csináljak? ezen múlik a kitűnőm és a tanár egyáltalán nem jóindulatú. kérlek. valaki mondana ötleteket? :C

#kémia #7. osztály #szorgalmi #szorgalmi feladat kémiából
2014. máj. 28. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó, ha mondjuk Démokritoszról és Arisztotelészről írok és képekkel ragasztom egy füzetbe? Illetve még mondjuk az alkimista szimbólumokról írok, meg Berzeliusról? meg esetleg valami tömegszámítás, vagy izotóp atomokat bontani, meg az elektronhéjakról írni (pl: adott egy atom és azt felbontom héjanként? [ez furán hangzik :D]) vegyérték számítás stb..? Vagy ez gagyi?
2014. máj. 28. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már a 7-es anyagra, de jó ötlet amit írtál + ha összeszednéd az atommodelleket időrendi sorrendben? az elég érdekes téma.
2014. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, megkérdeztem egy kémia tanárt, aki nem tanít engem, hogy jó-e ez a téma. Ő azt mondta igen, biztosan megadná érte az 5-t, mert látja a szorgalmat, meg minden. a drága tanárom, meg azt mondta, hogy miért csesztem el az átlagom és hogy ő nem fogad el ilyeneket.

Szerencsére jövőre leadott minket ez a kedves tanárnő :D úgyhogy öröm van, de rajtam, illetve az év végi jegyemen nem segít már , de hát így jártam :D Azért köszönöm :)

2014. jún. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!