Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek megkapom földrajzb...

Szerintetek megkapom földrajzból a négyest?

Figyelt kérdés
majdnem mindenből 5-ös vagyok, csak földrajzból állok hármasra. Első félévben erős négyes voltam, a második félévben viszont sokat hiányoztam, ezért kevés jegyem van: egy kettesem és két hármason. A tanár azt mondta, hogy év végén a második félévet nézi, de ezzel sokan nem értünk egyet. Ha az egész félévet nézné 3,6-ra állnék. Írtam szorgalmit, arra kaphatok még ötöst, következő órán pedig felelek. Nem szeretnék év végén hármast. Szerintetek van esélyem?

2014. jún. 1. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tegyél meg mindent, hogy minél jobban sikerüljön a feleleted! Egy ötös felelettel egy ötös szorgalmi mellett még van esélyed.


Másrészt a félévi jegynek nem nagyon marad nyoma, így ha csak a második félév értékelését írják az év végi bizonyítványba – ami általában az egész éves teljesítményt jellemzi –, akkor az szerintem OKIRAT HAMISÍTÁS. (Bár lehet, csak én gondolom így… Mindenesetre, ha minden kötél szakad, megemlítheted a tanárnak, hogy mit gondol erről. Ha így osztályoz, akkor az első félévben minek jártatok be?)

2014. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is így gondolom. Végül megkaptam a négyest :)
2014. jún. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!