Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sürgős! Aki olvasta az ember...

Sürgős! Aki olvasta az ember tragédiáját össze tudja nekem foglalni Lucifer és az Úr párbeszédét az utolsó (15. ) színben?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon gyorsan megválaszolom!!!!

Sajnos ezeket a fránya kötelező olvasmányokat arra találták ki, hogy ELOLVASD!

Szar ügy, de ugye nem várod el senkitől, h megcsinálja neked a házit????

2014. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Légy szíves valaki segítsen,nem tudom most elolvasni,mert vigyáznom kell az unokaöcsémre,mellette nem lehet olvasni és nagyon fáradt is vagyok
2014. jún. 5. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Négy kicsike oldal... Olvasd már el!
2014. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ok. Kb: az Úr mondja Ádámnak, hogy minden rendben lesz, a földi lét után örök élet vár rá, és azt mondja, nem kell nagy eszmékkel foglalkoznia, éljen a jelenben "és biztosítva áll nagyság, erény"

Lucifer ezt kétségbevonja, ő a tudás többre tartja a pillanatnyi élvezetnél.

Úr: Ádámot isteni szózat segíti, ha odafigyel rá, vagy Éva meghallja helyette, és költészetté, dallá alakítva átadja azt.

Lucifer pedig része a rendszernek, tehát működjön tovább ő is, végtele büntetése az, hogy lássa, hogy rontó szándékából szép és nemes születik.

Remélem ez elég :)

2014. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

-istn mrét csilálod eszt vlem?

-Ádmá pls! kzüdj is bzva bzáll, lel.

2014. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!