Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Küldenétek képeket nekem A...

Küldenétek képeket nekem A kőszívű ember fiai regényhez?

Figyelt kérdés

Unokaöcsém olvasónaplójához gyűjtenék képeket, de eddig csak néhányat tudtam összeszedni, mert én már nem emlékszem a műre és amiket a google kidob nem tudom hova tenni, nem tudom, hogy épp melyik jelenetet ábrázolja


csak néhány fontos jelenetről kellene kép


2014. jún. 30. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt egy dolog, hogy valaki képtelen egyedül megcsinálni az olvasónaplóját, ő dolga. Na de az azért elég elkeserítő, hogy annyi fantázia és kreativitás nincsen benne, hogy mondjuk lerajzoljon néhány eseményt.....
2014. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem tudom, h rajzol-e majd hozzá vagy sem

engem megkértek, h nyomtassak neki képeket az olvasónaplóhoz, tavaly nyomtattam az egri csillagokhoz is neki, de oda többet találtam, ezért is tettem fel a kérdést


esetleg ha vkinek ugyanez a nyári feladata vagy esetleg már volt neki ez, akkor ő könnyen utána tud nézni és küldeni nekem


nyilván aki nem mostanában olvasta a könyvet/nézte a filmet, az nem nagyon tud képeket küldeni

2014. jún. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!