Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Puskin: Anyegin. Mit írt...

Puskin: Anyegin. Mit írt Tatjana a levélben Anyeginnek?

Figyelt kérdés
Nem a pontos versorokra lennék kíváncsi mert azt már olvastam, de a zanárunk azt mondta ilyen kérdésekre számíthatunk. De erre a kérdésre mit lehetl válaszolni: az érzéseit írta benne! Vagy volt valami lista amit leírt :) Kösiz aki válaszol pármondatban
2010. jan. 16. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez egy hülye kérdés...Mit ír benne??


Azt, hogy titkon szerelmes Anyeginbe, álmodozik róla, menthetetlenül szerelmes lett, és reménykedik benne, hogy egyszer hátha összejönnek. Ilyesmiket. De ha elolvasod, akkor ez van benne kb. Szóval ez végülis csak a levél tartalma néhány mondatban...

2010. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Illetve szóban. :D

Késő van már.... :$


Amúgy ajánlom, hogy nézd meg filmen ha érdekel és lány vagy. :) Habár én az igazat megvallva nem olvastam, de a film nagyon jó!

Liv Tyler a főszereplője. (Y) Az egyik kedvenc filmem. Romantikus, kicsit szomorú, de jó.

2010. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!