Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen kb 10 mondatos fogalmaz...

Milyen kb 10 mondatos fogalmazást / történetet lehetne ebből írni?

Figyelt kérdés

* ÉLET : -vidám, -bldog, -uncsi, -élményekkel teli, -békés, -nyugodt, -nehéz, -jó ... stb...

* MUNKA : -nehéz, -élvezetés, -fárasztó, -hosszú, -eredményes, -piszkos ... stb...

* HALÁL : -megrázó, -szomorú, -véres, -fájdalmas, -gyötrelmes, -váratlan, -szép, -tragikus, -hősi, -rejtélyes ... stb...

* IDŐ : -esős, -felhős, -napos, -ködös, -múló, -kilátástalan ... stb...

* SZERELEM : -romantikus, -sikeres, -tanácstalan, -boldog, -reménytelen, -kiertelen ... stb...

* MOSOLY : -kedves, -szép, -nyugtató, -önelégült, -sugárzó, -kacér, -huncut, -széles, -barátságos ... stb...


ezekkel a szavakkal, + JELZŐK... akár ezek, akár mások... egy kb 10 mondatos fogalmazás, történet kellene belőle...

valakinek ötlete??? :P :$


2010. jan. 19. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor békésen esett az eső, a szerelem romantikus órái jártak a fejemben.


Eszembe jutott az a szép arcú fiú, aki önelégülten mosolygott a vonat síneken, ezen a felhős, ködös napon.


Bár lehet, hogy ez másoknak megrázó lett volna, az a véres és fájdalmas gyötrelmes halál, amely váratlanul tört rá, mikor elhaladt a vonat felette, de a huncut szemeiből, és a széles barátságos mosolyából mégis valami teljesen más sugárzott.


Tételezzük fel, hogy ezt az arc nem ott van.


El tudtam volna képzelni őt akár egy élvezetes munka közben is.


Például egy uszoda szélén ülve nézi ahogy játszanak a gyerekek.


No persze a piszkos fantáziámnak semmi sem szabhat határt, ezért most tanácstalan vagyok.


Vajon eredményes volt az az idő, amit a pszihológusnál töltöttem?


Reménytelen vagyok. Ez már biztos, és azt hiszem ez a fogalmazás egy kicsit uncsira sikeredett.


Nehéz egy élményteli fogalmazást írni 10 mondatban.

Hiába a hosszú gondolkodás, nem vezet eredményre a munka.


Ez után a fájdalmas és gyötrelmes fárasztó munka után, most egy kicsit lefekszem aludni :)

2010. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

WOW ^^

kösziiii :DDD

2010. jan. 19. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!