Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Felvételi fogalmazás?

SOS! Felvételi fogalmazás?

Figyelt kérdés
Előkészítőn kaptunk egy "próba felvételi fogalmazást" és nem tudom hogyan kezdjek hozzá. A feladat: "Mikor és miért állítottad volna meg az időt az életedben!"

2014. szept. 21. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresel egy pillanatot a saját életedben vagy egy történelmi esemény előtt/után (amit jól ismersz), és leírod, hogy miért szeretted volna, ha pont akkor állt volna meg az idő.
2014. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vörös98 válasza:
25%

gimibe felvételi?

Hát a (1) bevezetésbe vmi olyasmit írnék, hogy mi volt maga a történés.

A (2) tárgyalásba levezetném.

A (3) befejezésbe meg összegezném.


Pl. "Mikor és miért állítottad volna meg az időt az életedben!"

(1) Akkor állítottam volna le, mikor a macskám ellett, és megszületett két kiscica.

(2) Mikorra voltak várhatóak, miért akartam cicákat, mi történt, hogyan stb. Mindkettő egészséges.

(3) (Mindkettő egészséges) Azóta már eltelt három év, és mindkét cica megint ellett.

Vége

2014. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Tényleg jól jött! :)
2014. szept. 21. 16:52
 4/6 vörös98 válasza:

bocsi lemaradt:

SOK SIKERT A FELVÉTELIHEZ!:)))

2014. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár nem értem, azért állítanám meg az időt mert rossz dolog történt velem? Vagy ennek van pozitívuma is? Ha igen mi?
2014. szept. 21. 17:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! De majd januárba kéne a drukkolás mert akkor megy élesbe! :)
2014. szept. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!