Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Abigélből egyetlen kérdés...

Abigélből egyetlen kérdés hiányzik, sürgős! HÁNYSZOR ÉS MIT TETT AZ ÁRKODI ELLENÁLLÓ?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A vonatallomason a menetrend helyére irta fel a haboruellenes gondolatait, ugyanezt tette az egyik emlekmunel, melyet Ginanak kellett megkoszoruzni, mikor Horn Micihez ment az osztaly, illetve meggalerozott egy szobrot.A legutolsot nem mutatjak, csak mikor Gina mar Horn Micinel van, akkor befut hozza Konig, es utana a katonak, es ok mondjak, hogy az arkodi ellenallo meggalerozott egy szobrot.
2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)! most még olvasgattam egy kicsit és találtam még egyet amikor a Miklós napi Istentisztelet részben az ellen álló kicserélte az énekeket:)
2014. szept. 22. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Juj tenyleg, azt el is felejtettem..Bocsi:)
2014. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!