Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kemia hazidolgozat aminek...

Kemia hazidolgozat aminek min.4-5oldalasnak kell lennie?

Figyelt kérdés
Adnarok tippeket mirol lehet 4-5 oldalt irni ami kemiaval kapcsolatos?

2014. szept. 25. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármiről :D


Most viccen kívül mondom, tényleg bármiről. 4-5 A4-es oldal az nem tartalom. Ha csak a legegyszerűbb atomot a Hidrogént veszed bele a témába, mert közel 40 oldalt lehetni írni. Általános sulis tudással kb 2 oldalt, de gimis tudással + mivel házidolgozat, ezért az utánanázéssel legalább 10 oldalt.

Mit írj bele? Története, felfedezése, anyagi jellemzői (fizikai, kémiai, biológiai), főbb reakciói, előfordulások a földön, a földi főbb dolgokban, a földön kívül (csillagok..stb.), felhasználása (ide pakolhatsz neveket, hogy kik és mikor és mire kezdték el felhasználni), majd a jövőbeli felhasználhatósága, kihatása az emberekre... (és még egy két ábrát, képet, diagrammot is bele lehet szúrni)


Dolgozz 11pt betűmérettel Times New Roman vagy valami hasonló betűtípussal. Legyen átlátható, lehetőleg tartalomjegyzékkel. Egy tanár ezt szereti, a szép és gondos munkát. Tűntesd fel, milyen könyveket, forrásokat használtál fel (neten a weblapok címét).


Ahogy most meglestem, már a wikipédia ctrl+c->vtrl+v -s másolása és átszerkesztése után már bőven meglenne ez a mennyiség. De azért ne így dolgozz.


Remélem segítettem, bármi kérdésed van, írj privátban!

2014. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem házidolgozatba nem törzsanyagot várnak el. A legjobb az lenne ha tudnánk, hogy milyen fajta kémia van most porondon (általános, szervetlen, szerves) a sulitokban és melyik résznél jártok. Ha szervetlen kémiát tanulsz szeirntem a legegyszerűbb, ha valamilyen anyag felhasználásáról írsz részletesen. Erre igen jó az előbb említett hidrogén.
2014. szept. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!