Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sürgős! Gyors tanulási módszer...

Sürgős! Gyors tanulási módszer? (lent)

Figyelt kérdés

Valami gyors tanulási módszer? Holnapra kell megtanulni a Himnuszt és csak 4 verszakot tudok tudok belő... :S Tudom, hogy elszúrtam és hamarabb kellett volna megtanulnom, de mindig elvonta valami a figyelmem. Nagyon felelőtlen vagyok ezen a tájon :(( szóval valami módszer?

Normális kérdésemre normális válaszokat kérnék, előre is köszi :)



2014. okt. 7. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Én különböző színes szövegkiemelővel kihúzom és így színről jegyzem meg a sorrendet.

Keress rá youtubon az egészre dalban és hallgasd...esetleg remixxel és úgy is belemegy a fejedbe.

Igen,előbb kellett volna és most minél hamarabb állj neki mert itt is megint sok időt pazarolsz :)

2014. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már. Ezt már 5-kes korunkban kellett kívülről tudni.

10x olvasd el, utána mondd fel hangosan.

ha lehet, kérj segítséget , testvér, v szülő, ha elakadsz ők majd segítenek,

másik, én úgy szoktam a nehezebb szavakat megtanulni, hogy valamilyen hozzáhasonló kedves szóra gondolok, és akkor tudom folytatni az elfelejtett szavak, mondatok kezdetét...

2014. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi most tanuljuk hetedik osztályban, legközelebb ilyenkor csak olvass egy egy versszakot 20-szor és mondd el 10szer hibátlanul. addig mond amíg nem lesz hibátlan. ha hibátlan akkor még tízszer kezd el a következőket ugyanígy és 3 versszakonként mond el teljesen az elejéről a verset 5ször. én gyorsan tudok olvasni hogy pontosabb legyek hadarva olvasok :D én most tanultam meg 4 óra alatt az egész himnuszt :D
2014. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!