Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan képzeled el az otthonod...

Hogyan képzeled el az otthonodat? (falu) Milyen fogalmazást lehetne írni egy ilyen címmel? Más feltétel nincs, akár mesés is lehet, de inkább életszerű. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5. elég cinikus hozzászólás. Nem tudom, pl miért szükségszerű gúnyolódni azon, ha valaki állatokat tart. Azt sem tudom, miért kell arra utalni, hogy menjen a tanár falura lakni, és próbáljon ott élni...

Az egész fogalmazás képzeletbeli dolgokról szólhat.

Ellenben azt visszavonom, hogy ketten együtt nem tudnátok megírni. 5-ös hozzászóló is meg tudná írni, nagyon úgy tűnik. (Legföljebb lenne benn egy szükségtelen cinikus vonal, meg némi szükségtelen gúnyolódás.)

2014. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Összességében arra utaltam egyébként, hogy ez még egy eléggé hálás téma, ha már fogalmazást kell írni...

Node 5-össel együtt már adtunk jó néhány tippet hozzá.

2014. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Charlie O'Brian, kedves. Egy cseppet sem gúnyolódok.


Egy falusi, vidéki életet, nagy kerttel, háztáji NÉLKÜL el sem tudok képzelni. Vidék= gazdálkodás,földművelés, háztáji, .

A malacot csak viccnek szántam, ;) Jó az ha van, finom ételeket lehet készíteni, és sok mindent ellehet tenni télire.

Erről jut eszembe, kamra/ v. speij/ is van a falusi házakban, sőt,padlás és pince is, akár borospince is. Egyszóval olvasni kell, és nézni a filmeket amik bemutatják a vidéki életet. Akár kirándulni és tapasztalatot gyűjteni.

Vannak vidékek ahol pezseg az élet, de sajna a legtöbbje kihalófélben van.


A fogalmazást pedig bízzuk a kérdezőre, nem tudjuk hány éves, ha alsós akkor akár a mesevilágából is meríthet, ha nagyobb, akkor már több tudással kellene rendelkeznie, és vannak szülei, akár nagyszülei akik mesélhetnének neki a vidéki életről, hisz' régebben csak családi házak voltak, állattartással és szántóföldekkel.

A városok külső részein élőknél még mindig vannak ilyenek./állatok nevelése, esetleg egy kis földrész megművelése, veteményes kert/


A belvárosokban természetesen másképpen éltek, élnek az emberek.

Kedves kérdező, igazán nem panaszkodhatsz, ellettél indítva, a továbbiakban használd a képzelőerődet !

Reméljük, jó dogát fogsz írni.!

Üdv, és írjál, ha megkaptad a jegyedet. OK?

2014. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!