Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek jo ez a fogalmazás...

Szerintetek jo ez a fogalmazás? Esetleg ha van valami hiba, vagy ha lehetne érdekesebben is irni akkor irhattok otleteket

Figyelt kérdés

Mogyorod,2014.7.28

Kedves Brigi!

Ma másodszor is tollat ragadok és levelet irok neked,mert szeretnék neked elmesélni egy csodálatos dolgot.

Délután végre megérkeztek a piloták is a Hungaroringre,valamint a nézok számára is kinyitott a bokszutca.Hatalmas tomeg várta a versenyzoket,ezért szinte alig láttam valamit.Valamivel késobb a versenyzok egy hosszu asztal mellé ultek és autogrammokat osztogattak a szurkoloknak.En Sebastian Vetteltol szerettem volna kérni,de mire odaértem,már hosszu sor kigyozott elotte.Sokáig vártam,de a sor szinte meg sem mozdult elottem,ezért csalodottan eljottem.

5 ora korul az emberek elindultak korbefutni a pályát.Nem messze voltam toluk,ezért észrevettem,hogy Sebastia Vettel és még néhány pilota is koztuk van. Itt volt az esély hogy végre aláirást kérhessek tole.Elkezdtem keresni a táskámban egy papirt és egy tollat, az emberek már elindultak.Amikor végre megtaláltam,én is utánnuk futottam. Vettelt nem tudtam utolérni,hiszen o egy igazi sportember,nem ugy mint én,aki a tesin is mindig csak lazsál.Ahogy mogotte loholtam,eszembe jutott,hogy tavaly a piloták nagyrésze bizonyára ugyanigy érzett,mint most én.Semmi esélyuk nem volt arra,hogy utolérjék vagy csak megkozelitsék,hiszen sokkal jobb volt toluk.Teljesen elbambultam és csak azt vettem észre,hogy Vettel visszafelé fut,mert leejtette a vizes palackját.En elobb odaértem.Felvettem és visszaadtam neki.O kedvesen mosolygott és megkoszonte,ezen felbátorodva megkérdeztem,hogy adna-e egy autogrammot és készithetnék-e egy kozos képet.Igennel válszolt.Amikor az aláirás és a kép is készen lett,megkoszontem és sok szerencsét kivántam neki a versenyre.Miután továbbfutott még néhány percig ott álltam kezemben az aláirással,mert nem akartam elhinni,hogy ez a valoság.Egyszeruen hihetetlen! Majd otthon részletesen elmesélek mindent.Veled mi ujág? Hogy telik a szunido?

Remélem hamarosan megkapom a kovetkezo leveled,már nagyon várom.Vigyázz magadra!Udvozlom a tobbieket is!

Udv.:Bianka



2014. okt. 20. 18:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!