Romeo es Julia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki tudna esetleg segiteni? 4 mondatos velemenyt a murol. (tanarnak elmondhatot) koszonom elore is a normalis valaszokat !

2014. nov. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett a mű, mert meghaltak a végén. Nem szeretem, ha a főhősök meghalnak. Az sokkal jobb lett volna, ha boldogan élnek. Persze annak a végén is meghalnak, de akkor is sokkal jobb, mint egy tőr a szívbe, vagy a méreg.
2014. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerelmük eljegyezte a halál.

Mert szüleikben lángol a harag.

S le nem lohad, míg el nem vész a pár.

Erről regél a kétórás darab.

2014. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindekttotoknek :) ezekbol meritve es a sajat velemenyembol osszehoztam :) (angolul)
2014. nov. 2. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

vélemény vagy a mű elemzése?

Vélemény a műről 4 mondatban.



Minden idők egyik legszebb története, a be nem teljesedett sírig tartó igaz Szerelemről.


Az ilyen történeteket, ha olvassuk, vagy nézzük,úgy érezzük , hogy valóban létezik az igaz Szerelem.


Hiszen évszázadokkal ezelőtt is megírták már!


Kifogyhatatlan a sikere, gondoljunk a prózára, a zenére, vagy musicalre, mindegy milyen formában, de biztos siker, ha újragondolják.


Tessék. Megvan a 4 mondat.

2014. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Ez nagyszerű, angolul kellett írnod?

Az a fontos hogy sikerüljön, és megfeleljen a tanárodnak.;)

2014. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!