Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Bocsánatot kell kérnem egy...

Bocsánatot kell kérnem egy oldalban a füzetemtől h nemírtam bele házit, már kifogytam minden ötletből mitirjak még a bocsánat kérő levélbe, valami ötlet? ><

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Mégis miket írtál eddig?


Vedd romantikusra: találj ki magadnak egy lányt/fiút és fogd rá....


Pl. így: Kedves Füzetem! Kérlek, bocsáss meg nekem, amiért nem írtam tegnap meg az angol házimat, de tudod megismerkedtem egy lánnyal, aki minden gondolatomat és szabadidőmet leköti. Magas, barna hajú és nagyon kedves lány, remek humora van. Tegnap például leckeírás helyett elmentünk az állatkertbe és képzeld, mi mindent láttunk....



Na és innentől csak mindenféle kalandokat kell írni, vagy a csajt/fiút jellemezni és már tele is lesz az egy oldal.

2010. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!