Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Óvósok, tanítósok: szerintetek...

Óvósok, tanítósok: szerintetek jó ötlet a beadandós mese-szöveggyűjteménybe kisgyerekkel rajzoltatni illusztrációt?

Figyelt kérdés

a tanár annyit mondott, hogy legyen benne néhány kép is, ami megragadhatja a gyerkőcök figyelmét. Ahogy elnéztem szinte mindenki guglizott képeket tesz bele, néhányan rajzolnak sk, de tényleg csak 1-2 ember.

Arra gondoltam, hogy elolvasok a gyűjteményemből néhány mesét a lányomnak és ő készíthetne egy-egy fontos momentumról rajzot, és ezeket illeszteném be. Nagyon szépen rajzol amúgy korához képest és szerintem jobban mutatna egy valódi élményrajz az adott mesénél, mint egy netről kopizott.

Szerintetek?


2014. nov. 8. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet és kreatívabb is, mint leszedegetni képeket a netről (minden második szöveghez ugyanolyan stílusú kép lesz). Nekem azért tetszik főleg, mert a mesék eleve gyerekeknek szólnak, így egy gyerektől készült rajz jól vissza tudja adni azt, amit a mese nekik jelent. Biztosan nagyon klassz lesz!:)
2014. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet! Mutogatni fogják a tanszéken egymásnak a tanárok!
2014. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megerősítést :D !!!
2014. nov. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!