Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irnom kene egy fogalmazast...

Irnom kene egy fogalmazast angolbol de nem megy? Problemam van a tanulassal

Figyelt kérdés

Eggy barratnak kene irnom eggy fogalmauzst es egy uj ruharol...

Mikor es hol vettem...mibol keszult hogy nez ki(pl. Egy rovidujju csikos polo) mennyibe kerult..es hoggy hogyan all rajtam....segitenek nagyaon megkoszonnem........

Miutan bbeteg vagyok agyi szinten ezert amit tanulok az nem nagyon akar megmaradni a fejemben kerlek segitsetek...



2014. nov. 9. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Áj bót ö nyú tísört. Ic vájt vit blú docc. Áj bót it et teszkó. It koszt ö lot of máj hárd őrnt mani but it voz vört it bikóz áj lúk ószom in máj nyú tísört.
2014. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kosz a nagy semmit....
2014. nov. 9. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Na itt egy vazlat:

Hi ......!

I've just bought an amazing new t-shirt at the Marks&Spencer. It's dark-blue with white strikes, you're going to love it! It looks gorgeous on me, and it only costed me 8£. I'll show you ASAP.

Love

.....

2014. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!