Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fogalmazást kell írnom ezzel...

Manoka729 kérdése:

Fogalmazást kell írnom ezzel a címmel:"A kedvenc zeném. " De egyszerűen nem tudok belekezdeni. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Utána néztem, meg kérdezősködtem is, hogy mit kellene bele írni, mi a kedvencem, előadók, koncerteken voltam-e már, de az a baj, hogy ezt mind németül. És nem is fordítással lenne a baj, hanem maga a szöveg nincs meg.
2014. szept. 13. 15:18
 1/2 fruzsikaaaaaa válasza:

Bevezetés:

Írd le a bemutatandó zene címét előadóját íróját és azt miért erre esett a választásod

Tárgyalás:

Mond meg miről szól és miért szereted

Miért ajánlanád

Befejezés:

Kritik a zenéről

2015. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne azzal kezdd hogy mi a címe meg előadója stb... Először írhatsz arról hogy hol hallotad először (pl rádióban vagy egy barátod mutatta) aztán hogy milyen a stílusa, hallotad-e már élőben (ha igen mikor hol, ha nem akkor elszeretnél-e menni koncertre stb..) Ki az előadója, hol él, hány éves, hogy néz ki, miről szól a zene, és mi a címe...
2015. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!