Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy van ez a német szöveg...

Hogy van ez a német szöveg magyarul?

Figyelt kérdés

Die in Ihrer Stellenanzeige geschilderten Aufgaben interessieren mich sehr und geben mir die Möglichkeit, mich sowohl persönlich als auch fachlich weiterzuentwickeln. Ich kann mit der Arbeit in einer Woche anfangen.

Ich hoffe, dass ich Ihnen mit meiner Darstellung einen ersten positiven Eindruck von mir vermitteln konnte.Ich würde mich über ein Vorstellungsgespräch freuen.


2014. nov. 20. 13:18
 1/1 anonim válasza:
Az álláshirdetésben leírt feladatok nagyon érdekelnek és lehetőséget adnak nekem,hogy személyileg és szakmailag is továbbfejlesszem magam.A munkát egy héten belül tudom kezdeni.Remélem,hogy a leírásommal pozitív benyomást keltettem.Örülnék egy személyes találkozásnak.
2014. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!