Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS, valaki letudna ezt...

SOS, valaki letudna ezt németül fordítani nekem?

Figyelt kérdés

Felelésre kellene de mivel angolból fogok érettségizni, ezért németből semmit se tudok.

Ezt kellene: Karácsony napján apa felállította a fát én meg feldíszítettem. Anyának segítettem főzni majd utána becsomagolom az ajándékokat és a fa alá tettem ezeket. Estére a család össze gyűlt, gulyás levest és sok féle húst ettünk, mint például kacsa, csirke és sertés. Vacsora után kicsomagoltuk az ajándékokat. Ezután beszélgettünk és együtt tévéztünk.



2014. máj. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudok németül, de hol van abban a logika, hogy angolul érettségizel, ezért németből semmit sem tudsz? :-)
2014. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen kár, hogy a bele kötős kommenteket nem látom. :)
2014. máj. 25. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy másnak legalább kész a házija. :-)
2014. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kész van te szerencsétlen ^^
2014. máj. 26. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a szerencsétlen. :D
2014. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Am Weihnachtstag hat mein Vater den Tannenbaum aufgestellt, ich habe ihn geschmückt. Ich habe meiner Mutti beim Kochen geholfen. Danach habe ich die Geschenke eingepackt und diese unter den Baum

gelegt. Am Abend kam die Familie zusammen, wir aßen Gulaschsuppe, Entenfleisch, Hühnerfleisch und Schweinefleisch. Nach dem Abendbrot packten wir die Geschenke aus. Danach unterhielten wir uns und

schauten fern

2014. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!