Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német esszé az internetről és...

Német esszé az internetről és használatáról?

Figyelt kérdés
Németből hétfőn témazárót írok. Pénteken közölte a tanár hogy beletesz egy esszé kérdést is ami így szól: Írj az Internetről egy 120 szavas fogalmazást. Mire jó mire használod? Miért káros? Már előszedtem pár könyvet de régebbiek, és nincs az internetről szó benne, a könyvtár már bezárt, torrenten csak angolhoz vannak szinte segédanyagok, és kikészültem. Akinek van az internettel kapcsolatos tétele alapfokon kb B1 légyszives segítsen. Angolul meg olaszul tanultam eddig, és a német nekem iszonyatosan nehéz.

2014. dec. 6. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! próbálkozok :

Das Internet ist ein weltweites Computernetz, das aus sehr vielen Teilnetzen besteht. Es ist eine unendliche Quelle an Informationen. Beim Lernen können die Schüler Unterrichtsportale benutzen. Wenn man ein Internetanschluss hat, kann man mit seinen Freunden chatten, Musik hören, über die aktuellen Informationen lesen usw. Aber meiner Meinung nach wird das Internet bald die Printmedien verdrangen(kiszorít) und es ist bedauerlich. Es gibt auch viele Nachteile, z.B man kann dadurch Internetsüchtig(függő) werden. Die Webseite sind nicht kontrolliert, es gibt viele falsche Informationen. Und wenn man viel Zeit vor dem Computer sitzt, verursacht viele Krankheiten wie Übergewicht(túlsúly) oder falsche Ernährung.


Remélem, tudtam segíteni(:

2014. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!