Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki lefordítani...

Segítene valaki lefordítani ezt a pár mondatot franciára?

Figyelt kérdés

1. Milyen óráid vannak ma?

2.Az első óra testnevelés,aztán történelem,angol,fizika,irodalom s biológia. Ma hat órám van.

3.Mióta tanulsz ebben az iskolában?

4.14 éves korom óta.

5.Melyik tantárgyat szereted?

6.A nyelvek és a földrajz az,amit igazán szeretek. Van pár tárgy,amit utálok.

7.A tanárok milyenek? Szigorúak?

8.Van pár tanár,aki szigorú.

9.Egyébként jól tanulsz?

10.Igen,elég jól.

11.Sokat tanulsz?

12. Általában igen,sokat tanulok. Matekból is sok leckénk szokott lenni.

13. Szeretnél továbbtanulni?

14.Igen,szeretnék egyetemen tanulni. Most az érettségire kell készülnünk.

15.Mikor van az érettségi?

16. Május 14-én és 15-én,aztán pedig júniusban folytatjuk a vizsgázást.

HATALMAS SEGÍTSÉG LENNE,HA LEFORDÍTANÁTOK NEKEM,NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM. (nem lustaságból nem én csinálom meg, nem tanulok franciát,ezt pedig más miatt kell.)



2015. jan. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Akárkinek kell is ez a feladat, legalább egy hozzávetőleges fordítást írjon, én utána szívesen kijavítom.

Mi lehet az a "más ok"?

Nem indiszkrét vagyok, de ez nagyon úgy néz ki, mint egy házifeladat párbeszéd, akkor pedig nem értem, mi haszna lenne a teljes lefordításnak.

Mindig szívesen segítek azoknak, akik a francia nyelvben tanácsot kérnek, de hibás segítségnek tartom a más helyett elvégzett munkát.

2015. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a barátnőm bukásra áll franciából és ez az egyetlen útja-módja hogy segítsek neki,mert kapott egy ilyen feladatot utolsó esélyként. én pedig nem szeretném cserben hagyni
2015. jan. 7. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikorra kell?
2015. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
holnapra kellene. :/
2015. jan. 7. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Akkor már úgyis késő, sajnálom. Nem tudtam előbb visszajönni.

De ha a "barátnőd" egy szót sem tud az egészből lefordítani, még annyit sem, hogy itt mi kijavítsuk, akkor úgysem hiszi el neki senki, hogy egyszerre megtanult hibátlan, vagy majdnem hiba nélküli dolgozatot írni...

2015. jan. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!