Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki aki jól tud...

Anett534 kérdése:

Segítene valaki aki jól tud angolul? Nagyon jó lenne és nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
A házimunka nagyon fontos számomra mert fontos s tisztasság és hogy ne éljünk koszba. Ha nem végeznénk házimunkát sok baktérium is lenne a házba. Gyakran kell takaritani, a leggyakoribb minden családban a mosogatás ezt napi szinten kell végezni, ellenben hetente egyszer elég elvégezni a porszivózást por törlést. Általában a női munkákba mint a főzés sepregetés segitek anyának a férfi munkákat mint a fa vágást apa végzi. Sok személyes élményem van a takaritásról például anyáron amikor sepertem a lépcsőt leestem a lépcsőről és eltört a lábam. Persze jó élményeim is vannak amikor kitakaritom a szobám nagyon jól érzem magam mert tudom hogy tisztaságban vagyok.

2015. jan. 10. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Segítenénk, ha tudnánk, most mit is akarsz. Ha fordíttatnál, írd azt, ne csak annyit, hogy segítsünk. Egyébként a temérdek helyesírási hibát is adja vissza a fordítás, vagy csak a röhejesen erőltetett stílust?
2015. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Housework is very important for us, because it is important not to live in dirt. If we didin't do housework, there'd be a lot lof bacteria in the house. We have to clean up frequently, the most common housework chore is doing he washing up, this has to be done on a daily basis, on the other hand, hoovering and dusting has only to be done once a week. I usually help my mum with cooking and sweeping, more 'manly' chores are done by my father. I have many personal experience about cleaning, for e.g. I broke my leg while I was sweeping the stairs in the summer. I have positive experience too of course, when I cleen up my room, I feel much better, because I know that I'm in tidyness.


Vannak az eredeti magyar szövegben is szóismétlések, meg hasonlók, ezek ugyanígy megjelennek az angol szövegben is.

2015. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2015. jan. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!