Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes megvenni ezt az...

Érdemes megvenni ezt az Angolul Mindenkinek "Speak Enghlis" című sorozatot? Ha van véleményetek ezzel kapcsolatban megköszönném

Figyelt kérdés
7.-es Általános Iskolás vagyok. 4.osztályos koromtól tanulom az angolt alap szinten heti 3 órám van. 4-es 5-ös vagyok belőle de az a baj hogy a nyelvtani részt nem igazán értem. Amivel a legnagyobb gondom van az az hogy ha egy angol-amerikai szöveget hallok akkor azt nem nagyon tudom megérteni és szeretnék ebben sokat fejlődni. Meg még amiben szeretnék fejlődni hogy gördülékenyebben és folyamatosan tudjak bárbeszédben (egy másik emberrel) beszélgetni. Ezért szeretném ebben a segítségeteket kérni hogy érdemes-e ezt megvenni és segítene-e. most 990Ft ba kerülne 18db kártya és 2db cd +információs füzet+lefűzőmappa+cdtartó+elválasztókártya+12 nyelvű szótár gép (angol német francia spanyol olasz orosz magyar román bolgár cseh szlovák lengyel)

#nyelvtanulás #angolul mindeninek #speak enghlis #beszédkésség fejlesztése
2013. márc. 28. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég olcsó. Ennyit biztosan megér.
2013. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, neked az jó

(Estleg kérd a szüleidtől Húsvétra)

2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!