Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene nekem lefordít...

Valaki segítene nekem lefordítani angolra ezt a pár mondatot?

Figyelt kérdés

az angol nekem nem az erősségem mert németes vagyok és ezen a szövegen múlik a jobb jegyem. nagyon örülnék ha valaki segítene nekem lefordítani ezt a szöveget, de ha nem az egészet akkor már az is jó ha csak 2-3 mondatot:) A SZÖVEG:

Kim egy 20 éves fiatal lány volt, aki egy napon úgy döntött hogy kimegy a kertbe napozni. egy napszemüveget és egy széket is magával vitt, és lerakta a kert végébe.Egy kis idő múlva hangot hallott a bokor mögül. egy fehér kiskutya közeledett felé a szájában egy csörgő mobiltelefonnal.Kim elkezdett kiabálni amitől a kutya nagyon megijedt és ugatni kezdett.Pár perc múlva a kutya visszament a bokorba, kim megnyugodott de kíváncsi volt hogy mit akart neki mutatni, ezért elkezdte követni a kutyát. Kim nagyon meglepődött mert a bokor mögött talált egy női táskát amiben fontos íratok voltak. úgy döntött hogy a táskát visszaadja a tulajdonosának.


2015. jan. 11. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
próbálkozz vele.írd le,mi kijavítjuk.
2015. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!